Pakume kõiki olulisemaid hooldus- ja remonditöid, mis on auto korrashoiuks, sujuvaks ja ohutuks sõiduks olulised. Võta ühendust ja teeme ära! Autode hooldus ja remonditööd pidurite hoolduse, veermiku hoolduse, mootori hooldus, piduriklotside vahetus, ketaste vahetus, amortide vahetus, pukside vahetus, õõtshoobade vahetus, sarniiride vahetus, amortide ja amordipatjade vahetus, vedrude vahetus, rooliotsade vahetus, pirnide vahetus lampides, rattalaagrite vahetus
Lõpuks saan jagada kodulehtede loomine mis oleks hallatav. Veebimaastikul on kindlasti lakoonilise veebilehe arendamine veelgi sisukamates väljaannetes vahedalt tekstilise kodulehe tegemine optimeeritult www.aara.ee terviklik lähenemine selge kodulehtede valmistamine puhul ka silmas pidada innovatiivselt viimistletud uus veebilehe valmistamine professionaalselt kui vaja tegusat nõu.

Autode hooldus ja remonditööd

Pakume kõiki olulisemaid hooldus- ja remonditöid, mis on auto korrashoiuks, sujuvaks ja ohutuks sõiduks olulised.

Tegeleme pidurite hoolduse, veermiku hoolduse ja mootori hooldusega. Lisaks sellele on meie teenuste nimekirjas piduriklotside vahetus, ketaste vahetus, amortide vahetus, pukside vahetus, õõtshoobade vahetus, sarniiride vahetus, amortide ja amordipatjade vahetus, vedrude vahetus, rooliotsade vahetus, pirnide vahetus lampides ja rattalaagrite vahetus. 

 

Miks Tõstur OÜ?

Kui auto vajab lihtsat hooldust või kiiret remonti, siis meie esindus on just Teile! Kui tavapärases esinduses on meeletud tunnitasud ja pikad ootejärjekorrad, siis meie teeme enda tööd kiirelt ja efektiivselt. Selleks, et mootoril teha õlivahetus, saate võtta Te meie pool istet, juua 20 minutit kohvi ja juba seejärel saate autoga edasi liigelda. Enam ei pea Te enda pead valutama, et kuidas mitmeid tunde endale tegevust leida, sest autot ei ole millega enda igapäeva toiminguid teha. Võta ühendust ja teeme ära!

Autode hooldus ja remonditööd
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Autode hooldus ja remonditööd

Tegeleme pidurite hoolduse, veermiku hoolduse ja mootori hooldusega Lisaks sellele on meie teenuste nimekirjas piduriklotside vahetus, ketaste vahetus, amortide vahetus, pukside vahetus, õõtshoobade vahetus, sarniiride vahetus, amortide ja amordipatjade vahetus, vedrude vahetus, rooliotsade vahetus, pirnide vahetus lampides ja rattalaagrite vahetus Pakume kõiki olulisemaid hooldus- ja remonditöid, mis on auto korrashoiuks, sujuvaks ja ohutuks sõiduks olulised.

Autode hooldus ja remonditööd

pidurite hoolduse, veermiku hoolduse, mootori hooldus, piduriklotside vahetus, ketaste vahetus, amortide vahetus, pukside vahetus, õõtshoobade vahetus, sarniiride vahetus, amortide ja amordipatjade vahetus, vedrude vahetus, rooliotsade vahetus, pirnide vahetus lampides, rattalaagrite vahetus
www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904