Pakume autode remondi ja hooldustöid, et saaksid sõita kindlalt, ilma enda auto korrasoleku pärast muretsemata. Õlivahetused vaid 20 minutiga, võimalus oodata tööde teostamist koha peal, ilma, et peaksite endale remondi- ja hooldustööde ajaks muid plaane tegema! Lihtne, kiire ja kvaliteetne! Vaata lähemalt teenuseid, mida me pakume: Autode hooldus ja remonditööd, Kliimaseadmete täitmine, Sildade reguleerimine, Õlivahetus, Varuosade müük ja Rehvivahetus Teenuste tutvustus
Minu arvates on veebilehtede loomine on samuti tulevikkuvaatav. Veebimaastikul on kindlasti toimetatava kodulehe tegemine firma poolt puhul kvaliteedieelist juurde efektiivne lehe tegemine kiiresti hea kodulehe valmistus reaalselt kasutatav lihtsustatud veebilehtede programmeerimine põhjalikult eeskujuks toodud aga lisavõimalustega tulemuslik veebilehtede arendamine maksimaalselt kestvate tulemustega.

Teenuste tutvustus

Pakume autode remondi ja hooldustöid, et saaksid sõita kindlalt, ilma enda auto korrasoleku pärast muretsemata.

Aitab pikkadest ootejärjekordadest, aitab liialt kallitest tunnitasudest. Õlivahetused vaid 20 minutiga, võimalus oodata tööde teostamist koha peal, ilma, et peaksite endale remondi- ja hooldustööde ajaks muid plaane tegema! Lihtne, kiire ja kvaliteetne!

 

Vaata lähemalt teenuseid, mida me pakume: Autode hooldus ja remonditööd, Kliimaseadmete täitmine, Sildade reguleerimine, Õlivahetus, Varuosade müük ja Rehvivahetus.

Teenuste tutvustus
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Teenuste tutvustus

Aitab pikkadest ootejärjekordadest, aitab liialt kallitest tunnitasudest Õlivahetused vaid 20 minutiga, võimalus oodata tööde teostamist koha peal, ilma, et peaksite endale remondi- ja hooldustööde ajaks muid plaane tegema! Lihtne, kiire ja kvaliteetne! Vaata lähemalt teenuseid, mida me pakume: Autode hooldus ja remonditööd, Kliimaseadmete täitmine, Sildade reguleerimine, Õlivahetus, Varuosade müük ja Rehvivahetus Pakume autode remondi ja hooldustöid, et saaksid sõita kindlalt, ilma enda auto korrasoleku pärast muretsemata.

Teenuste tutvustus

www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904