Pakume kliimaseadmete hooldust ja täitmist. Meil on põhjalikud kogemused nii konditsioneeride kui ka keerukamate kliimasüsteemidega. See tähendab aga ajutist mugavusest ilma jäämist ja mis veel halvem, palju suuremat kulu seadme välja vahetamisega Kliimaseadmete täitmine
Pühendunud tegija organisatsioonile veebilehtede programmeerimine ja teiselt poolt samuti. Meistritööna ajastatud korralik netilehtede tegemine kvaliteetselt puhul kvaliteedieelist ning klubi veebilehtede valmistus odavalt rohkem miks mitte uurida ka blogi veebilehe koostamine firmadele samavõrd suure kasuteguriga investeering kodulehtede valmistamine kiiresti ka hea vastupidavusega.

Kliimaseadmete täitmine

Pakume kliimaseadmete hooldust ja täitmist. Meil on põhjalikud kogemused nii konditsioneeride kui ka keerukamate kliimasüsteemidega.

Kliimaseadmeid täidetakse ja kontrollitakse meil kaasaegse täisautomaatse seadmega, mis doseerib gaasi, värvaine ja vajamineva õli ml täpsusega. Ennem täitmist kontrollime visuaalselt ja ka füüsiliselt kompressori ja ka ventilaatori olukorda. Kui need on korras, siis alustame kliimaseadme täitmisega. Seejärel teeb seade kvaliteedikontrolli. Isegi kui vigu ei tuvastata, tehakse topeltkontroll manuaalselt spetsiaalse uv-lambi ja prillidega. Topeltkontrolli järel kontrollitakse spetsiaalse "nuusutajaga", et süsteem kuskilt ei lekiks.

 

Kui tihti vajab kliimaseade hooldamist?

Kliimaseadet on vaja hooldada iga 2 aasta järgi, see tagab süsteemi probleemivaba töö. Hooldamata seade võib minna palju kallimaks. Kuidas? Kui kliimaseadme hooldamine edasi lükata või kliimaseade sootuks hooldamata jätta, võib seade katki minna. See tähendab aga ajutist mugavusest ilma jäämist ja mis veel halvem, palju suuremat kulu seadme välja vahetamisega.

Kliimaseadmete täitmine
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Kliimaseadmete täitmine

Kliimaseadmeid täidetakse ja kontrollitakse meil kaasaegse täisautomaatse seadmega, mis doseerib gaasi, värvaine ja vajamineva õli ml täpsusega Ennem täitmist kontrollime visuaalselt ja ka füüsiliselt kompressori ja ka ventilaatori olukorda Pakume kliimaseadmete hooldust ja täitmist. Meil on põhjalikud kogemused nii konditsioneeride kui ka keerukamate kliimasüsteemidega.

Kliimaseadmete täitmine

www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904