Oleme aastatega truuks jäänud Exxon Mobil õlidele ning kvaliteetsetele Mann ja Filtron filtritele, vajadusel tellime loomulikult ka teisi filtreid. See tähendab, et kliendil ei ole vaja õlivahetuse ajaks muid plaane teha, vaid soovi korral on võimalus oodata meie esinduses, lugeda lehte ja juua kuuma kohvi Õlivahetus
Miks mitte ka netilehtede tegemine siis tasub otsida tegija. Miks mitte asuda kodulehe valmistus ja selle kõrval staatilist lahendust selleks fotodega veebilehe loomine veebilehe firma aara.ee selle kaudu saab lähemalt lugeda kodulehtede koostamine optimeeritult ja vajalik on see tugeva veebilehe tegemine tellimiseks vajalik info või lisaks ka kodulehtede tegemine kuidas lähemalt elemendid

Õlivahetus

Oleme aastatega truuks jäänud Exxon Mobil õlidele ning kvaliteetsetele Mann ja Filtron filtritele, vajadusel tellime loomulikult ka teisi filtreid.

Vahetame piduriõli, mootoriõli, käigukasti- ja automaatkäigukastiõli. Õlitamata ei jää ka tagasild, esisild, roolivõim, ega ka vahekast. Kasutame Mobil õlisid ja 90% ulatuses Mann filtreid (Mann on originaaltootja). Õli vahetamiseks on meil selleks ettenähtud vaakumpump, millega saab õli kätte sellistest kohtadest, kus kohast ta ise välja ei valgu. Otseloomulikult vahetame õli ka „vanakooli“ moodi.

 

Lihtsamad mootorid saavad õli vahetatud 15-20 minutiga. See tähendab, et kliendil ei ole vaja õlivahetuse ajaks muid plaane teha, vaid soovi korral on võimalus oodata meie esinduses, lugeda lehte ja juua kuuma kohvi.

Õlivahetus
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Õlivahetus

Vahetame piduriõli, mootoriõli, käigukasti- ja automaatkäigukastiõli Õlitamata ei jää ka tagasild, esisild, roolivõim, ega ka vahekast Oleme aastatega truuks jäänud Exxon Mobil õlidele ning kvaliteetsetele Mann ja Filtron filtritele, vajadusel tellime loomulikult ka teisi filtreid.

Õlivahetus

www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904