Rehvivahetuse käigus kontrollime ka teisi auto varuosasid. Seejärel anname kliendile nõu, mis varuosadel edaspidi silm peal hoida. Selline konsultatsioon on meil rehvivahetuse korral lisatasudeta. Kuidas näeb välja rehvivahetus meie esinduses? Auto asetatakse tõstukile Auto tõstetakse umbes rinna kõrgusele Rattad eemaldatakse Tehakse kiire pidurite kontroll Velgedelt monteeritakse maha rehvid Puhastatakse rehvi servad Rehvidele lisatakse efektiivset määret Rehvid balansseeritakse Lisatakse liimitavad raskused valuvelgedele (vajadusel) Pingutatakse dünamomeeter võtmega kõik mutrid/poldid NB! Ära unusta, et mutrite/poltide pingsust tuleb kontrollida iga 100km järel Rehvivahetus
Minimalistlike võimalustega uue netilehe tegemine asjatundjatelt mille puhul saaks kvaliteeti hinnata. Viimistletus on üheks võtmesõnaks, et klubi veebilehtede uuendamine hästi võib vajada lisaaega ning lisaks fotodega veebilehe loomine mõistlikult kvaliteetne aara.ee teadmiste poolest soodne veebilehe valmistamine siis firmast, investeering efektiivne kodulehtede tegemine kiiresti maksimaalselt kestvate tulemustega.

Rehvivahetus

Rehvivahetuse käigus kontrollime ka teisi auto varuosasid. Seejärel anname kliendile nõu, mis varuosadel edaspidi silm peal hoida. Selline konsultatsioon on meil rehvivahetuse korral lisatasudeta.

Miks on meie teostatud rehvivahetus kasulik?

 

Kui auto on tõstetud tõstukile, rattad eemaldatud ja rehvid maha monteeritud, siis kasutame me spetsiaalset määret, mis on segatud liimiga. Määrde kasutamise eesmärk on tagada velje ja rehvi tihe kokkupuute pind. Selline pind on kasulik, sest nii kindlustate õhu püsimise rehvis. 

 

Samal ajal kui eemaldatakse rattaid, kontrollitakse üle ka pidurid. See tagab Teile ohutuma liiklemise ja soodsama auto ülalpidamise, sest ennetate võimalikke tulevaid ohtusid.

 

Kuidas näeb välja rehvivahetus meie esinduses?

  • Auto asetatakse tõstukile
  • Auto tõstetakse umbes rinna kõrgusele
  • Rattad eemaldatakse
  • Tehakse kiire pidurite kontroll
  • Velgedelt monteeritakse maha rehvid
  • Puhastatakse rehvi servad
  • Rehvidele lisatakse efektiivset määret
  • Rehvid balansseeritakse
  • Lisatakse liimitavad raskused valuvelgedele (vajadusel)
  • Pingutatakse dünamomeeter võtmega kõik mutrid/poldid

NB! Ära unusta, et mutrite/poltide pingsust tuleb kontrollida iga 100km järel

Rehvivahetus
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Rehvivahetus

Miks on meie teostatud rehvivahetus kasulik? Kui auto on tõstetud tõstukile, rattad eemaldatud ja rehvid maha monteeritud, siis kasutame me spetsiaalset määret, mis on segatud liimiga Määrde kasutamise eesmärk on tagada velje ja rehvi tihe kokkupuute pind Rehvivahetuse käigus kontrollime ka teisi auto varuosasid. Seejärel anname kliendile nõu, mis varuosadel edaspidi silm peal hoida. Selline konsultatsioon on meil rehvivahetuse korral lisatasudeta.

Rehvivahetus

www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904