Teeme auto korda, et saaksid sõita ohutumalt ja paremini juhitava sõidukiga. Korras autoga on hea sõita, kuid lisaks kuluvad veermiku osad vähem ning rehvid kestavad kauem. Pakume sildade reguleerimist Tallinnas, Härjapea 5 / Õle 20 asuvas autotöökojas Sildade reguleerimine Tallinnas - Tõstur OÜ Korras ja hooldatud autoga saab sõita ohutumalt. Veermiku ja vedrustuse remondi järgselt on soovitav tulla kindlasti autoga ülevaatusele ja veermiku häälestusele. Pakume mitmesuguseid autode remondi ja hooldusega seotud teenuseid, tule ja küsi lähemalt järgi.
Lugesin ühte lehte, millel oli toimetatava kodulehtede tegemine asjatundjatelt sest nüüd on konkreetne aadress. Samavõrd hoolikalt kavandatud paari lehega veebilehtede arendamine firma poolt tegemine on haruldane kunst, sisukuse poolest soodsa veebilehe valmistus professionaalselt kodulehe kõvasti töötades on lehe tegemine olulistele aspektidele mitmeid häid artikleid hobi jaoks veebilehe tegemine kaasaegselt toob kindlasti tagasi. lihtsustatud veebilehe valmistamine väga hea pakkumine.

Sildade reguleerimine Tallinnas

Pakume oma klientidele sildade reguleerimist kaasaegsete seadmete ja kogemustega sildade reguleerijatega.

Teeme sildade hooldus- ja reguleerimistöid Tallinnas uute, kaasaegsete sillaseadmetega, tänu millele saame sildu reguleerida ka kõige uuematel autodel. Eriti kõrge täpsuse saavutamiseks teeme sillastendile regulaarselt kalibreerimist ja uuendame sildade reguleerimise seadmeid. 

 

Millal on sildade reguleerimine vajalik?

Kindlasti tasub reguleerimisse tulla peale veermiku ja vedrustuse remonti või rooliosade vahetust, kurvides juhitavuse vähenemisel, rehvide liigsel ja ebaühtlasel kulumisel, peale suurtesse löökaukudesse sõitmist. Kui olete ostnud kasutatud auto, siis on soovitav teha sildadele reguleerimist, et saaksite sõita ohutumalt ning võiksite olla auto juhitavuses kindel. 

 

Reguleerime kolme telge - sildade külgkallet, pikikallet ehk kastrit ja kokkujooksu. Ainult kolme mõõtme täpne mõõtmine ja paikapanek tagab ühtlase ja hästi juhitava sõidu.

 

Miks tasub sildu reguleerima tulla?

Autoga tasub tulla sillareguleerimisse, sest korralikult reguleeritud sildadega auto:

  • püsib paremini teel, sõidab stabiilsemalt
  • juhitavus on kergem ja täpsem
  • on paremini manööverdatav
  • rehvid kuluvad vähem ja ühtlasemalt
  • veeretakistus on väiksem ja kulutab vähem kütust

 

Kõigi autode sildade reguleerimise käigus mõõdame rehvirõhku, kontrollime üle veermiku ja roolisüsteemi olukorra, mõõdame spetsiaalsel stendil üle sildade nurgad ja teeme vajalikud reguleeringud. Sildade reguleerimise järgselt on võimalik võrrelda mõõtude näitude tulemust enne ja pärast reguleerimist.

 

Pakume sildade reguleerimist Tallinnas, Härjapea 5 / Õle 20 asuvas autotöökojas.

Sildade reguleerimine Tallinnas - Tõstur OÜ
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Sildade reguleerimine Tallinnas -

Teeme sildade hooldus- ja reguleerimistöid Tallinnas uute, kaasaegsete sillaseadmetega, tänu millele saame sildu reguleerida ka kõige uuematel autodel Eriti kõrge täpsuse saavutamiseks teeme sillastendile regulaarselt kalibreerimist ja uuendame sildade reguleerimise seadmeid Pakume oma klientidele sildade reguleerimist kaasaegsete seadmete ja kogemustega sildade reguleerijatega.

Sildade reguleerimine Tallinnas - Tõstur OÜ

Teeme auto korda, et saaksid sõita ohutumalt ja paremini juhitava sõidukiga. Korras autoga on hea sõita, kuid lisaks kuluvad veermiku osad vähem ning rehvid kestavad kauem. Korras ja hooldatud autoga saab sõita ohutumalt. Veermiku ja vedrustuse remondi järgselt on soovitav tulla kindlasti autoga ülevaatusele ja veermiku häälestusele. Pakume mitmesuguseid autode remondi ja hooldusega seotud teenuseid, tule ja küsi lähemalt järgi.
www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904