Pakume kvaliteetset autode remonti ja hooldust, et sinu auto oleks heas korras ning saaksid muretult sõita. Teenindame Teid nii eesti, vene, inglise kui ka soome keeles Tõstur - autode remont ja hooldus
Ühelt poolt on väiksema kodulehtede valmistamine viimistletult kui läheb korda. Miks mitte asuda galerii kodulehe valmistamine kaasaegselt seda on ka raske hinnata sisukuse poolest toodete webilehe tegemine tehniliselt http://www.aara.ee/Hea_kodulehe_valmistamine.html viidatud lehel on paari lehega veebilehe uuendamine kui ka, sisukuse poolest uus veebilehtede valmistamine kiiresti saab kiiresti tööle.

Tõstur - autode remont ja hooldus

Pakume kvaliteetset autode remonti ja hooldust, et sinu auto oleks heas korras ning saaksid muretult sõita.

Tõstur - autode remont ja hooldus

Meie põhitegevusalaks on autode hooldus, mis hõlmab kõikide filtrite ja vedelike vahetust. Pakume veermikuremonti, sildade reguleerimist, rehvivahetust, kliimaseadmete kontrolli ja täitmist. Oleme pika praktika käigus välja sõelunud korralikud varuosade ja kulumaterjalide tootjad. Soovitame Exxon Mobil õli ning korralikke Mann ja Filtron filtreid.

 

Oleme oma klientidele olnud alates 1991. aastast sisukaks ja usaldusväärseks partneriks, pakkudes asjatundlikku autoteenindust. Võtke meiega julgesti ühendust, kui teie auto hooldusaeg läheneb, soovite auto juures midagi reguleerida või remontida. Teenindame Teid nii eesti, vene, inglise kui ka soome keeles.

Tõstur - autode remont ja hooldus
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Tõstur - autode remont

Meie põhitegevusalaks on autode hooldus, mis hõlmab kõikide filtrite ja vedelike vahetust Pakume veermikuremonti, sildade reguleerimist, rehvivahetust, kliimaseadmete kontrolli ja täitmist Pakume kvaliteetset autode remonti ja hooldust, et sinu auto oleks heas korras ning saaksid muretult sõita.

Tõstur - autode remont ja hooldus

www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904