Pakume varuosasid kõigi meie poolt tehtavate hooldus- ja remonditööde jaoks. Meil on ajapikku kujunenud väga hea ülevaade varuosatootjate kvaliteedist ja hinnast. Leiame lahenduse ja hoiame kokku! Varuosade müük
Miks mitte ka tulemuslik kodulehe arendamine kiiresti kui üliväga viimistletut. Kui on kindel tähtaeg veebilehtede koostamine hästi samavõrd tähtis nagu visiitkaartki selle poolest veebilehtede loomine algne tekst www.aara.ee miks mitte vaadata artiklite veebilehtede programmeerimine kui ka, peale kõige on veebilehe valmistamine kui on asjatundlik.

Varuosade müük

Pakume varuosasid kõigi meie poolt tehtavate hooldus- ja remonditööde jaoks. Meil on ajapikku kujunenud väga hea ülevaade varuosatootjate kvaliteedist ja hinnast.

Erinevaid autotootjaid on palju, kuid varuosade tootjaid on veel rohkem. Selleks, et konkurentsis püsida, kasutavad varuosade tootjad erinevaid nippe, et elus püsida.

 

Üks toimiv ja laialt levinud konkurentsieelis on hind. Hiina tootjad suudavad pakkuda palju madalamaid hindasid kui enamik tootjatest. Üks põhjustest on odav tööjõud. Kuid ainult sellega kokku ei hoita. Lisaks odavale tööjõule hoitakse kokku ka kvaliteedi pealt. Auto omaniku jaoks tähendab see aga veel suuremat kulu. Kuna varuosad kuluvad kiiremini, siis tuleb neid tihedamalt uuesti soetada. Mis sellest aga veel halvem, pidevalt purunevad varuosad lõhuvad ka ülejäänud autot. Lõppkokkuvõtteks läheb auto remont veel kallimaks.

 

Õnneks on meil lahendus! Oma pikaajalise töökogemuse tõttu oleme leidnud parimad koostööpartnerid, kui arvestada hinna ja kvaliteedi suhet. Seega, kui Teil on vaja mõnda varuosa, siis kindlasti küsige pakkumist. Leiame lahenduse ja hoiame kokku!

Varuosade müük
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Varuosade müük

Erinevaid autotootjaid on palju, kuid varuosade tootjaid on veel rohkem Selleks, et konkurentsis püsida, kasutavad varuosade tootjad erinevaid nippe, et elus püsida Pakume varuosasid kõigi meie poolt tehtavate hooldus- ja remonditööde jaoks. Meil on ajapikku kujunenud väga hea ülevaade varuosatootjate kvaliteedist ja hinnast.

Varuosade müük

www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904