Tõstur OÜ on alates aastast 1991 tegelenud autode remondi ja hooldusega. Oleme oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne partner, lahendades sujuvalt nende autodega seotud probleemid Ettevõttest
Vormilisuse poolelt võrreldav ettevõtte kodulehe koostamine asjatundjatelt mille puhul saaks kvaliteeti hinnata. Hoolsalt käsitööna kodulehe tegemine hästi tasakaalustatud juurde veebilehe tegemine asjaliku kodulehe arendamine vajalik ja korralik veebilehe tegemine kujunduslikult sealsamas on palju näiteid juhul kui toodete veebilehe tegemine kaasaegselt kui uuele ettevõttele.

Ettevõttest

Tõstur OÜ on alates aastast 1991 tegelenud autode remondi ja hooldusega.

Aja jooksul pidevalt arenedes on meie töökoja pind tänaseks kasvanud 200m2-ni, kus on neli tõstukit (neist üks sillareguleerimiseks) ja kõik muu, mis on vajalik meie tööks.

 

Meie põhitegevusalaks on autode hooldus, mis hõlmab kõikide filtrite ja vedelike vahetust. Lisaks tegeleme ka autode veermiku pisi-remondiga. Ühtlasi saab meie juures lasta sildu reguleerida, rehve vahetada, kliimaseadet/konditsioneeri kontrollida ja täita ning muid väiksemaid remonditöid teha. Oleme aastatega truuks jäänud Exxon Mobil õlidele ning kvaliteetsetele Mann ja Filtron filtritele, vajadusel tellime loomulikult ka teisi filtreid.

 

Kõigil meie spetsialistidel on aastatepikkune töökogemus autoremondi alal ning vajalikud teadmised ja oskused, mis tagavad kiire ja asjatundliku teeninduse. Oleme oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne partner, lahendades sujuvalt nende autodega seotud probleemid.

Ettevõttest
Vajad korraliku kvaliteediga remonti ja hooldust? Loe siin. Broneeri aeg tel (+372) 673 8904

Üldtutvustuseks
Tõstur OÜ on kogemustega remondi- ja hooldusfirma, mis on pakkunud enda klientidele kvaliteetset remonti ja hooldust juba alates aastast 1991.

Varuosad ja õlid
Oleme enam kui kahekümne aastase praktika jooksul leidnud parima hinna ja kvaliteediga varuosad. Soovitame Exxon Mobil õli, Mann ja Filtron filtreid.

Teenuste kohta
Pakume filtrite ja vedelike vahetust.
Sildade reguleerimine ja rehvivahetus.
Kliimaseadmete kontroll ja täitmine.
Autode remont ja hooldusteenused.

Kontaktandmed
Tõstur OÜ, reg nr 10451235
Härjapea 5 / Õle 20, 10319 Tallinn
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 673 8904

Veebilahendus athena.ee

Ettevõttest

Aja jooksul pidevalt arenedes on meie töökoja pind tänaseks kasvanud 200m2-ni, kus on neli tõstukit (neist üks sillareguleerimiseks) ja kõik muu, mis on vajalik meie tööks Meie põhitegevusalaks on autode hooldus, mis hõlmab kõikide filtrite ja vedelike vahetust Tõstur OÜ on alates aastast 1991 tegelenud autode remondi ja hooldusega.

Ettevõttest

www.tostur.ee © 2015 Tõstur OÜ » Helista ja broneeri aeg tel +372 673 8904